KONST / Litografier / Färglitografi 11733478
nr 1173 3478
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, "Städerska". Signerad, numrerad 19/270, motivet: 29x23 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 april 2018
kl 20:40:51
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg